Svjetski dan Juda Samobor 2016

29.10.2016.

Judo klub Samobor za Udrugu Debra
povodom Svjetskog dana Juda

Jučer smo u našem klubu proslavili Svjetski judo dan a moto je bio Judo za Svijet..odlučili smo napraviti malu humanitarnu akciju i sav novac koji smo skupili donirati za Udrugu Debra koja brine za djecu oboljelu od teške bolesti Epidermolyis bullosa...1450 kuna uplaćeno je na njihov račun. Svima koji su se odazvali i odlučili pomoći Udruzi Debra ispred Judo kluba zahvaljujem od srca...
Judo više od sporta

Yesterday in our club we celebrated World Judo Day 2016 under the motto Judo for the World .... we decided to make a small humanitarian action and all the money we have collected give to  Association Debra who cares about children who suffer from a rare but serious illness Epidermolysis bullosa  ...  1,450 kuna has been deposited in their account . All those who have decided to help children of  Debra Association on behalf of Judo club Samobor thanks from the heart!!!!

Judo more than sport