JUDO KLUB SAMOBOR NAJBOLJI U ZAGREBAČKOJ ŽUPANIJI

07.12.2019.

🏆🏆🏆🏆🏆
JUDO KLUB SAMOBOR NAJBOLJI U ZAGREBAČKOJ ŽUPANIJI

Nakon prošlogodišnjeg drugog mjesta u ekipnom poretku klubova, ove godine popeli smo se stepenicu više. U konkurenciji 10 klubova iz Zagrebačke županije, naš klub zasjeo je na prvo mjesto!!!

Velika pohvala i veliko hvala svim natjecateljima koji su nastupili i koji su uspjeli ostvariti ovakav rezultat. Njih 38 uspjelo je danas doći do čak 29 medalja od kojih su 10 zlata, 7 srebra i 12 bronci. Sve čestitke, jer su svojim pristupom i radom na treninzima bez sumnje zaslužili ovakav rezultat i priznanje na kraju godine.

🥇Prvaci županije postali su:
GORIČKI DORIAN, JOSIĆ ADRIAN, KATANEC NIKO, LENCUR VITA, MARIĆ LUKA, MARKOVIĆ ARIAN, ŠOJAT IVANO, ŠPOLJARIĆ LOVRO, TOMIČIĆ ANJA, VIDAK MATEA

🥈Viceprvaci županije su:
GORIČKI FRAN, JOVANOVIĆ TINA, KOLMAN KARLA, KOROVLJEVIĆ LANA, KRALJEVIĆ JURAJ, LJEVAR SARA, VUJICA MARKO

🥉Treće mjesto osvojili su:
KAJGANIĆ FILIP, LENCUR NOA, MARIĆ TENA, MEDVED HELENA, OSLAKOVIĆ LUKA, PALADINIĆ ANDREJ, TOKIĆ MARKO, DOŠEN JAN, FUNDELIĆ GITA, PALADINIĆ NIKOLA, STANIĆ NOA, VIDAK PETRA

Na petom mjesto završili su:
MANDIĆ IVAN, PETRAS ROMANO GIOVANI, PREVENDAR KARLO, PREVENDAR SILVIO

Sedmo mjesto zauzeli su:
HORVAT SAŠA, KOLMAN LUCIJA

Još su nastupili, ali ovaj put nisu došlo do plasmana, TOMLJANOVIĆ NIKO i VARENINA NIKOLA.

Čestitke svima još jednom. Još nam slijedi naše Božićno prvenstvo kluba koje će se održati u subotu 21.12.

Treneri:
Šančić Josip