Judo Klub Samobor

SVJETSKI JUDO DAN SOLIDARNOST 28.10.2021.

I ove godine smo u našem klubu obilježili Svjetski judo dan koji je ove godine promovirao SOLIDARNOST.

U duhu solidarnosti Judo klub Samobor je organizirao humanitarnu akciju u kojoj smo skupljali novčane priloge za jednu obitelj slabijeg imovinskog statusa. Zahvaljujući našim malim i velikim judašima prikupljeno je 7540 kuna koje su danas uručene potrebitoj obitelji. Zahvaljujemo svima koji su na ovaj način učinili da osmjeh i sreća budu na licima majke i dvoje djece. Naši mali judaši su kroz razne aktivnosti na svoj način obilježili judo dan, a ponajviše su nas razveselili svojim crtežima. Još jednom zahvaljujemo svima koji su pokazali da u našem klubu kuca najveće ljudsko i koliko je važno u današnje vrijeme biti SOLIDARAN sa najpotrebnijima.

Treneri i uprava JK Samobor